fb_img

Испорака до 5 работни денови

Бесплатна достава над 2990 денари

Рок за враќање е 15 работни денови

Adidas
i

Брендот со три линии е основан во 1924 година од Ади Даслер. Името Адидас е составено од неговото име и презиме. Првично, почнале со производство на фудбалски патики, но тие брзо ја прошириле својата понуда со производи за трчање, а подоцна и за сите останати спортови. Сите нивни производи се издвојуваат со одличен квалитет, најразлични технологии, модерен дизајн и изглед. Нивните производи ги користат многу спортски sвезди од разни спортови. Првото име од долгата листа на звучни имиња во моментов ја претставува генијалната фудбалска ѕвезда, играчот Лионел Меси.

Затвори

20%
 HC1985

Adidas SHORT TEE SET

1.890,00 ден. 2.390,00 ден.
Шифра на производ: HC1985
 • 12-18 мес.
  86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 3-4 год.
  104
v
 • За бебиња (до 3 год.)
 • Женски
 • Розева
 • 100% Памук
 • Летни комплети
 • LIFESTYLE
 • Adidas
Можеби ќе ви се допаднат
18%
Adidas
1.790,00 ден.
2.190,00 ден.
1.990,00 ден.
1.990,00 ден.


Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.