fb_img

Испорака до 5 работни денови

Бесплатна достава над 2990 денари

Рок за враќање е 15 работни денови

Adidas
i

Брендот со три линии е основан во 1924 година од Ади Даслер. Името Адидас е составено од неговото име и презиме. Првично, почнале со производство на фудбалски патики, но тие брзо ја прошириле својата понуда со производи за трчање, а подоцна и за сите останати спортови. Сите нивни производи се издвојуваат со одличен квалитет, најразлични технологии, модерен дизајн и изглед. Нивните производи ги користат многу спортски sвезди од разни спортови. Првото име од долгата листа на звучни имиња во моментов ја претставува генијалната фудбалска ѕвезда, играчот Лионел Меси.

Затвори

19%
 FX7873

Adidas TOP TEN RB

4.490,00 ден. 5.590,00 ден.
Шифра на производ: FX7873
 • 42
  8
 • 42⅔
  8.5
 • 43⅓
  9
 • 44
  9.5
 • 44⅔
  10
 • 45⅓
  10.5
v
 • За возрасни
 • Машки
 • Црна
 • Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
 • Патики-високи
 • LIFESTYLE
 • Adidas
Можеби ќе ви се допаднат
14%
Converse
6.890,00 ден.
8.090,00 ден.
14%
Converse
6.890,00 ден.
8.090,00 ден.
14%
Converse
6.890,00 ден.
8.090,00 ден.
15%
Converse
4.990,00 ден.
5.890,00 ден.
15%
Converse
4.990,00 ден.
5.890,00 ден.
20%
PUMA
5.390,00 ден.
6.790,00 ден.
20%
PUMA
5.390,00 ден.
6.790,00 ден.
30%
Timberland
5.890,00 ден.
8.490,00 ден.
30%
Timberland
5.890,00 ден.
8.490,00 ден.
5.590,00 ден.
5.590,00 ден.
8.690,00 ден.
7.390,00 ден.
7.390,00 ден.
7.390,00 ден.
20%
REEBOK
7.890,00 ден.
9.890,00 ден.
20%
VANS
4.190,00 ден.
5.290,00 ден.
19%
VANS
4.490,00 ден.
5.590,00 ден.
30%
VANS
4.290,00 ден.
6.190,00 ден.
6.190,00 ден.
30%
VANS
4.090,00 ден.
5.890,00 ден.


Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.