fb_img

Испорака до 5 работни денови

Бесплатна достава над 2990 денари

Рок за враќање е 15 работни денови

Nike
i

Нике е американски бренд и еден од водечките производители на спортска опрема и обувки. Брендот е основан во Филаделфија во 1960 година од страна на Фил Најт и Бил Бауерман и оттогаш започнаа десетици легендарни иновации за да се промени начинот на кој гледаме на спортот. Ѕвезди: Мајкл Џордан, Андре Агаси, Рафаел Надал, Кристијано Роналдо, Мо Фарах, Серена Вилијамс ... Спортскиот бренд Нике се одликува со модерен дизајн, кој истовремено обезбедува удобност и функционалност, а исто така нуди и модерен изглед. Производите се направени од врвни материјали, издржливи, пријатни на допир и овозможуваат одлична игра и брзо сушење.   

Затвори

22%
 DO1821-010

U NSW TEE NIKE AIR FLOWER

1.390,00 ден. 1.790,00 ден.
Шифра на производ: DO1821-010
  • S
  • M
  • L
  • XL
v
Можеби ќе ви се допаднат
22%
U
1.390,00 ден.
1.790,00 ден.


Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.