fb_img

Испорака до 5 работни денови

Бесплатна достава над 2990 денари

Рок за враќање е 15 работни денови

Nike
i

Нике е американски бренд и еден од водечките производители на спортска опрема и обувки. Брендот е основан во Филаделфија во 1960 година од страна на Фил Најт и Бил Бауерман и оттогаш започнаа десетици легендарни иновации за да се промени начинот на кој гледаме на спортот. Ѕвезди: Мајкл Џордан, Андре Агаси, Рафаел Надал, Кристијано Роналдо, Мо Фарах, Серена Вилијамс ... Спортскиот бренд Нике се одликува со модерен дизајн, кој истовремено обезбедува удобност и функционалност, а исто така нуди и модерен изглед. Производите се направени од врвни материјали, издржливи, пријатни на допир и овозможуваат одлична игра и брзо сушење.   

Затвори

 DM6456-077

NIKE M NSW TCH FLC AOP FZ HOODIE

8.490,00 ден.
Шифра на производ: DM6456-077
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
v
 • За возрасни
 • Машки
 • Маскирна
 • 66% Памук 34% Полиестер
 • Блузони
 • LIFESTYLE
 • Nike
Можеби ќе ви се допаднат
30%
NEW
2.990,00 ден.
4.290,00 ден.
20%
LOS
3.190,00 ден.
3.990,00 ден.
20%
LOS
3.190,00 ден.
3.990,00 ден.
30%
PUMA
3.490,00 ден.
4.990,00 ден.
4.290,00 ден.
20%
PUMA
3.990,00 ден.
4.990,00 ден.
19%
PUMA
3.790,00 ден.
4.690,00 ден.
20%
PUMA
3.390,00 ден.
4.290,00 ден.
5.290,00 ден.
4.290,00 ден.
18%
Karl
2.990,00 ден.
3.690,00 ден.
20%
Karl
3.990,00 ден.
4.990,00 ден.
20%
Karl
3.990,00 ден.
4.990,00 ден.
20%
Karl
3.990,00 ден.
4.990,00 ден.
20%
Karl
3.990,00 ден.
4.990,00 ден.
20%
Karl
3.990,00 ден.
4.990,00 ден.
18%
Karl
2.990,00 ден.
3.690,00 ден.
18%
Karl
2.990,00 ден.
3.690,00 ден.
29%
M
4.290,00 ден.
6.090,00 ден.
29%
M
4.290,00 ден.
6.090,00 ден.
19%
NIKE
4.090,00 ден.
5.090,00 ден.
19%
NIKE
6.590,00 ден.
8.190,00 ден.
19%
NIKE
6.590,00 ден.
8.190,00 ден.
29%
M
3.790,00 ден.
5.390,00 ден.
40%
Adidas
2.990,00 ден.
4.990,00 ден.
29%
Adidas
2.590,00 ден.
3.690,00 ден.
30%
Adidas
3.490,00 ден.
4.990,00 ден.
20%
Adidas
3.390,00 ден.
4.290,00 ден.
20%
Adidas
3.990,00 ден.
4.990,00 ден.
20%
Adidas
3.990,00 ден.
4.990,00 ден.
18%
Adidas
2.990,00 ден.
3.690,00 ден.
18%
Adidas
2.990,00 ден.
3.690,00 ден.
20%
Adidas
3.390,00 ден.
4.290,00 ден.
20%
Adidas
3.390,00 ден.
4.290,00 ден.
6.790,00 ден.
5.290,00 ден.
5.290,00 ден.
6.790,00 ден.
3.690,00 ден.
3.990,00 ден.
3.990,00 ден.
4.990,00 ден.
5.290,00 ден.
5.290,00 ден.
3.990,00 ден.
3.690,00 ден.
5.290,00 ден.
20%
Karl
3.390,00 ден.
4.290,00 ден.
20%
Karl
3.990,00 ден.
4.990,00 ден.
20%
Karl
3.990,00 ден.
4.990,00 ден.
20%
Karl
3.990,00 ден.
4.990,00 ден.
20%
Karl
3.390,00 ден.
4.290,00 ден.
20%
Karl
3.990,00 ден.
4.990,00 ден.


Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.