fb_img

Испорака до 5 работни денови

Бесплатна достава над 2990 денари

Рок за враќање е 15 работни денови

Корисничка поддршка

Назад во поддршка

Корисничка поддршка

Работното време е од понеделник до петок, од 08:00 – 16:00 часот.

 

 

Корисничката поддршка може да ја исконтактирате на:

Телефонски број: 02 307 8801 или е-маил адреса: onlineshop@taf.mk

 

 

Доколку ја заборавите својата лозинка за пристап до својот профил, потребно е да кликнете на НАЈАВА, потоа на линкот ЗАБОРАВЕНА ЛОЗИНКА? Во новиот прозорец внесете го вашиот е-маил на кој ќе пристигне линк за замена на лозинката.

 

Ви треба помош? Тука сме за вас

Контакт

Полето име е задолжително!
Полето порака е задолжително!

* Полињата означени со ѕвездичка се задолжителни.

Со користење на интернет контакт образецот корисникот на веб страната се согласува The athlete's foot да ги користи собраните лични податоци за корисничките одговори (Име,презме,е-маил и телефонски број кој ги запишал корисникот).

Дознај повеќе